Urinal porcelani i bardhe ”Sonet” 28195

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Urinal porcelani i bardhe ”Sonet” 28195

PERSHKRIMI:

Urinali prej porcelani ”Sonet”përmban esencën e formës moderne të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik,ky urinal I dhuron stil banjës tuaj.Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor.Urinali ”Sonet’ përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.Inkasimi në mur ju lejon të shfrytëzoni maksimalisht hapësirat. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Lloji artikullit : Urinal
 • Marka : Ideal Standart
 • Materiali : Porcelan
 • Gjatesia (cm) : 35
 • Gjerësia (cm) : 32
 • Lartësia : 46 cm
 • Dalja : Vertikale
 • Ngjyra : E bardhë

Kasete Tualeti 1 Kasete Tualeti 2 Kasete Tualeti 3

SHOPPING CART

close