Urinal porcelani CESAME 10003 28793

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

6,566 Lekë

Urinal porcelani CESAME 10003 28793

PERSHKRIMI:

Urinali prej porcelani CESAME përmban esencën e formës moderne të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik, ky urinal I dhuron stil banjës tuaj. Ngjyra e bardhë e porcelanit kombinohet lehtësisht me çdo dekor. Urinali CESAME përmban një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht. Inkasimi në mur ju lejon të shfrytëzoni maksimalisht hapësirat. Shtojini banjës tuaj një produkt praktik dhe cilësor!

 • Lloji artikullit : Urinal
 • Marka : Cesame
 • Materiali : Porcelan
 • Dalja : Horizontale
 • Ngjyra : E bardhë
 • Gjatësia : 28 cm
 • Gjerësia : 48 cm
 • Lartësia : 32 cm

SKU: 19471278 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close