Tharese flokesh Remington 2000W 80460

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Tharese flokesh Remington 2000W 80460

PERSHKRIMI:

Kjo tharese eshte perfekte per te krijuar stilime super te kendshme. Me nje fuqi 2000W dhe me grilen qeramike te jonizuar kjo tharese do ju jape nje pamje shume te bukur flokeve tuaja cdo dite me stilimet qe ju deshironi. Dhe tani ju mund te jeni te mire dhe me mjedisin ashtu sikunder dhe me floket tuaj. Duke shtypur butonin Eco ju mund te kurseni energji ne momentin qe thani floket. Eqete gjate punes kjo tharese do ju jape nje rezultat perfekt me floke te bute dhe qe shkelqejne .

  • Tipi : Tharese flokesh
  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 2000W
  • Gjatesia e kabllit : 1.8m
Tharese flokesh 1 4 Tharese flokesh 2 4

SHOPPING CART

close