Grires perimesh,futash Nutribullet, 600W, 700ml, 3.04kg, thika me 6 tehe, përmasat 29,2x20x25 cm 88482

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

16,786 Lekë

Grires perimesh,futash Nutribullet, 600W, 700ml, 3.04kg, thika me 6 tehe, përmasat 29,2x20x25 cm 88482

PERSHKRIMI:

Nutribullet lehtësisht nxjerr të gjitha vlerat ushqimore të frutave dhe perimeve  dhe farat apo frutat e thata. Lëngu i pregatitur do të jetë i pasur me vitamina, minerale, proteina dhe acidet bazë yndyrore të cilat janë të domosdoshme për trupin ton

 • Tipi : Grires perimesh,futash Nutribullet
 • Marka : Nutribullet
 • Fuqia : 600 W
 • Tensioni : 220 V
 • Kapaciteti : 700 lm
 • Shkalla e mbrojtjes : IP20
 • Masa : 29,2x20x25 cm
 • Materiali : metal/xham
 • Ngjyra : E kuqe
 • Pesha : 3.04 kg
 • Numri i Teheve/dhembeve : me 6 tehe
SKU: 81361661 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close