fbpx

Termoventilator elektrik NIKLAS klasik 2000W 81305

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,690 Lekë

Termoventilator elektrik NIKLAS klasik 2000W 81305

PERSHKRIMI:

Ngrohja e hapsirave eshte mjaft eficente nese perdorim kete ngrohes . Ky ngrohes krijon nje ajer te perqendruar te ngrohte ne menyre mjaft eficente dhe mjaft te shpejte per te ngrohur hapsiren e deshiruar.

  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 2000W
SKU: 48176735 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close