,

Fshesë me vakum, Samsung, 750 W/200 W, 2.5 Lt, filtra HEPRA, 6 m 810327

Samsung

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

22,386 Lekë

Fshesë me vakum, Samsung, 750 W/200 W, 2.5 Lt, filtra HEPRA, 6 m 810327

PERSHKRIMI:

Fshesa me Samsung është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

  • Fuqia : 750 W
  • Kapaciteti depozitës/qeses : 2.5 Lt
  • Tensioni : 220-240 V
  • Niveli i zhurmës : N/A
  • Përmasat : N/A
SKU: 42518662 Categories: , Tags: , , ,
Marka

Samsung

SHOPPING CART

close