Tapet per tualet, Permasa: Rollon: 65 cm x15m, Ngjyra: Jeshile, Materiali: PVC 770361

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

699 Lekë

Tapet per tualet, Permasa: Rollon: 65 cm x15m, Ngjyra: Jeshile, Materiali: PVC 770361

PERSHKRIMI:

Me nje cilesi fantastike dhe me nje super cmim rrugica e me material te bute dhe shume cilesor “PVC” me ngjyra dhe dizenjo mahnitese, do te beje qe kuzhina apo tualeti juaj te qendroje me I paster dhe do te marre nje pamje te re, me kete dizenjo lule jargavani ne ambientin tuaj do te kete gjithmone pranvere, kjo rrugice me gjeresi 65 cm e cila shitet me meter linear ju jep mundesine qe ta beni tuajen me cfaredo gjatesie qe ju pershtatet.

  • Gjerësia (cm) : 65 cm
  • Gjatësia : Meter linear
SKU: 39299891 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close