fbpx

Tapet per tualet, Permasa: 65x40cm, Ngjyra: Kuqe, Materiali: PVC 772650

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

249 Lekë

Tapet per tualet, Permasa: 65x40cm, Ngjyra: Kuqe, Materiali: PVC 772650

PERSHKRIMI:

Me nje cilesi fantastike dhe me nje super cmim rrugica e me material te bute dhe shume cilesor “PVC” me ngjyra dhe dizenjo mahnitese, do te beje qe tualeti juaj te qendroje me I paster dhe do te marre nje pamje te re, me kete dizenjo gjeometrike kaq te kendeshme dhe fine ambientit tuaj do ti shtohet shume finese. Me permasen e gateshme 65 x 40cm kjo rrugice eshte shume e pershtateshme per tualetin tuaj.

  • Gjerësia (cm) : 40
  • Gjatësia (cm) : 65
  • Ngjyra : Kuqe
  • Materiali : PVC
  • Njesia : Cope
SKU: 35869333 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close