Tapet Lekure I Kuq Me Theke 120×70cm

Krahasoni

1,399 Lekë

Tapet Lekure I Kuq Me Theke 120×70cm-1168337 J

PERSHKRIMI:

Tapet Prej Lëkure Dekorative Në Ngjyrë Të Kuqe Me Thekë Dhe Fund Pa Rrëshqitje.

Tapet Ju Ndihmojnë Të Ndryshoni Me Lehtësi Stilin E Hapësirës Tuaj Dhe Të Rinovoni Dekorimin E Saj.

Pikturë Njëngjyrëshe, Me Vija, Klasike Ose Prej Lëkure, Zgjidhni Atë Që Ju Përshtatet.

Ideale Për Të Gjithë Muajt E Vitit.

Trashësia: 1800 G / M2

Ngjyra: E Kuqe

Gjatësia X Gjerësia: 120×70 Cm

Përbërja 20% Pambuk – 80% Lëkurë

SKU: 18754738 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close