,

Ndricues pedan, E27, 1x60W

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

2,500 Lekë

Ndricues pedan, E27, 1x60W, , ngjyra metal/plastike, gri

Ndriçues pedan është një kombinim perfekt i dizanjit me funksionin. Ai do t’i shndërrojë ambientet tuaja në ambiente elegante dhe mikpritëse. Zgjidhni një produkt tek i cili kombinohet mjaft mirë çmimi dhe cilësia.

SKU: 24388849 Categories: , Tags: ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Mana (verified owner)

  Super

  Mana

 2. Gaetana (verified owner)

  Very fast delivery

  Gaetana

SHOPPING CART

close