, ,

Boks me Bluetooth per Muzike Crystal 10W Me Drita Shumengjyreshe dhe Efekte Speciale RGB

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

1,529 Lekë

Boksi ju jep mundesine te kontrolloni ngjyren e drites, ndricimin dhe volumin me ane te Bluetooth.

 

Specifika :

– Materiali: Plastike

– Ngjyrat baze: E kuqe, Jeshile, Blu

-Tensioni : AC100-240V 50-60Hz

– Fuqia e drites: 10W

– Kendi i drites: 160°

 

_20190508125520_20190508125522_20190508125516_20190508125533_20190508125525_20190508125528_20190508125531

3_2019050812553612

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Fibi (verified owner)

  Good service

  Fibi

 2. Safira (verified owner)

  Super

  Safira

SHOPPING CART

close