Orë muri, Ø60 cm, MDF, natyrale 250611

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,750 Lekë

Orë muri, Ø60 cm, MDF, natyrale 250611

PERSHKRIMI:

Kjo orë muri është më shumë se një matës i thjeshtë kohe, është një pjesë elegante që spikat. Një orë e lezeçme dhe e stampuar me ngjyra që përputhen me çdo dekor dhome. Kjo orë argëtuese dhe funksionale ka një kombinim frymëzues të projektimit, funksionalitetit dhe sofistikimit që do të përmirësojë çdo temë dekori me stil dhe bukuri për shumë vite që do të vijnë.

  • Materiali : MDF
  • Diametri : 60 cm
  • Ngjyra : Natyrale
Ore muri O60 cm MDF natyrale 250611 1 Ore muri O60 cm MDF natyrale 250611 2
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close