Sobe me pelet Luca R

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

170,000 Lekë

Clear

Sobe me pelet Luca R

Shtresë e jashtme e bërë nga llamarina cilësore dhe dera e kutisë së zjarrit prej çeliku
Anët mbrohen me lustrim, të disponueshme në disa ngjyra
Ana e furrës së përparme ka fileto dekorative të kromuara. Të gjitha format e mbrojtjes janë rezistente ndaj temperaturave të larta
Xham i madh dhe qeramik në derën e kutisë së zjarrit dhe flaka e dukshme sjellin krimb shtesë në shtëpinë tuaj.
Dhoma e djegies e bërë nga llamarina speciale çeliku dhe kutia e zjarrit prej gize mundësojnë funksionimin e sigurt dhe afatgjatë të furrës
Programimi javor i funksionimit të furrës
Aftësia e furrës për të funksionuar në 5 nivele të energjisë
Mundësia e menaxhimit të telekomandës
Termostatët e sigurisë të integruar parandalojnë vetë-ndezjen e furrës
Ventilator shtesë për hedhjen e ajrit të nxehtë në dhomë

Fuqia -8kW
Dimensionet -500x530x955 mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -80mm
Harxhimi i peletave min/max -0.82/2.03 kg/h
Max i kohes me rezervuar te plote -28h
Kapaciteti i rezervuarit per pelet -23kg
Vellimi i ngrohjes -133 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -51 meter katror
Pesha neto/bruto -100/128 kg
Shkalla e efikasitetit -85%

SKU: 26698741 Category: Tags: ,
Marka

Alfa-Plam

Ngjyra

Blu, E Bardhe, E Kuqe

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

  1. Tamina (verified owner)

    Good service

    Tamina

  2. Lyra (verified owner)

    Good service

    Lyra

SHOPPING CART

close