Sobe me korent S140 55 R

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

35,000 Lekë

Clear

Sobe me korent S140 55 R

Katër pllaka për ngrohje me madhësi të ndryshme
Një pllakë e ngrohjes ekspres
Furrë me kapacitet të madh
Furrë konvencionale
Rrjeti vertikal dhe horizontal i furrës
Xham i dyfishtë në derën e furrës
Tabaka e thellë – e përshtatshme për pjekjen e bukës dhe copave të mëdha të mishit
Mundësia e vendosjes së tabakasë në tre nivele në furrë

Fuqia -8025W
Dimensionet -550 x 600 x 850mm
Dimensionet e furres -460 x 475 x 320mm
Vellimi i furres -70l
Pesha neto/bruto -50/62kg
Klasi i energjise -C

 

SKU: 57956279 Category: Tags: , , ,
Marka

Alfa-Plam

Ngjyra

E Bardhe, E Zeze, Kafe

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Samia (verified owner)

  Good quality

  Samia

 2. Riley (verified owner)

  Super

  Riley

SHOPPING CART

close