Sobe me Korent dhe Gaz SG 122 55 R

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

35,000 Lekë

Sobe me Korent SG 122 55 R

Dy pllaka ngrohëse me madhësi të ndryshm
Një pllakë e ngrohjes ekspres
Dy vende për gatimin me gaz (1000 W dhe 3000 W)
Ndezës elektrik të integruar për ndezjen e zjarrit
Furrë me shumë funksione – gjashtë mënyra, ndriçimi i furrës, ngrohës i poshtëm, ngrohës i sipërm, ngrohës infra të kuqe
Dera e furrës me xham të dyfishtë
Grilë vertikale – grilë horizontale dhe rafte tavë
Grilë horizontale – veçanërisht e përshtatshme për pjekje në zgarë
Tavë e thellë – e përshtatshme për pjekjen e bukës dhe copave më të mëdha të mishit
Mundësia e vendosjes së tavës në tre nivele në furrë
Sirtar për tava
Mbulesa e sobës
Këmbët e rregullueshme të sobës

Fuqia e pjeses elektrike -5125W
Fuqia e pjeses se gazit -4000W
Dimensionet -550 x 600 x 850mm
Dimensionet e furres -460 x 475 x 320mm
Vellimi i furres -70l
Pesha neto/bruto -48/60kg

SKU: 19992693 Category: Tags: , , , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Mirlinda (verified owner)

  Good service

  Mirlinda

 2. Bora (verified owner)

  Very fast delivery

  Bora

SHOPPING CART

close