Sobe me Dru Kamin qe Instalohet

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

78,000 Lekë

Sobe me Dru Kamin qe Instalohet

Kamina e instaluar në karburant të ngurtë për ngrohje qendrore me dizajn te reduktuar, përshtatet në mënyrë të përsosur në çdo hapesirë të punës e të jetës. Sipërfaqja e madhe e xhamit te dera e vatrës së zjarrit mundëson që të shihet flaka e zjarrit dhe të përjetohet atmosfera e plotë.

Fuqia -11kW
Dimensionet -730 x 426 x 543mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -180mm
Vellimi i ngrohjes -183 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -71 meter katror
Pesha neto/bruto -90/106 kg
Shkalla e efikasitetit -73%

SKU: 29251428 Category: Tags: ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Lorelai (verified owner)

  Good quality

  Lorelai

 2. Lizete (verified owner)

  Good quality

  Lizete

SHOPPING CART

close