Sobe me Dru Elita 3

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

37,000 Lekë

Clear

Sobe me Dru Elita 3

Kutia e zjarrit e veshur me pllaka të ngurtësuara dhe rezistente ndaj nxehtësisë, të cilat grumbullojnë nxehtësi dhe rrisin temperaturën e djegies
Xhami në derën e kutisë së zjarrit ju lejon të shikoni në zjarr në kutinë e zjarrit
Rregullatori për furnizimin e ajrit primar në derën e kutisë së zjarrit
Furnizimi sekondar i ajrit siguron djegie më të pastër, d.m.th. djegie të produkteve të vjetra të djegies jo të plotë
Kutia e zjarrit e rritur lejon një autonomi më të madhe
Ai plotëson standardet më të rrepta gjermane për emetimin e dioksidit të karbonit BimSchV Stufe2

Fuqia -7kW
Dimensionet -455 x 442 x 865mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -120mm
Vellimi i ngrohjes -117 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -45 meter katror
Pesha neto/bruto -84/96 kg
Shkalla e efikasitetit -78%

SKU: 27312296 Category: Tags: ,
Marka

Alfa-Plam

Ngjyra

Bezhe, E Kuqe, E Zeze

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

  1. Berenike (verified owner)

    Super

    Berenike

  2. Ivana (verified owner)

    Very fast delivery

    Ivana

SHOPPING CART

close