Sobe me Dru Central 23

(2 customer reviews)
Alfa-Plam

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

100,000 Lekë

Clear

Sobe me Dru Central 23

Gjarpër tubacioni i integruar (tub bakri) që kur është i lidhur me valvulën termike shërben si një valvul e sigurisë termike për mbinxehje të mundshme të sobës
Pllaka çeliku për gatim, ekziston mundësia e heqjes së pllakave plotësisht për t’i pastruar ato
Çelës special për të hapur derën e kutisë së zjarrit në rast të mbinxehjes së dorezës
Një kuti zjarri shumë e thellë
Rregullatori i ajrit që përcakton temperaturën e ujit të bojlerit
Termometër për marrjen e temperaturës së ujit në kazan ne distance
Në pjesën e poshtme të kutisë së zjarrit ka një grilë vertikale, e cila hapet me një çelës dhe përdoret për ndezjen e sobës
Mbulesa e furrës ka veti të mira izoluese, ngrohja e sobës në dhomë rregullohet me përdorimin e mbulesës së furrës; ulja e mbulesës zvogëlon rrezatimin e nxehtësisë në dhomë
Ekziston mundësia e përdorimit të rrjetës vertikale si grilë e sipërme për ngrohje dhe gatim në periudhën kalimtare, kështu që flaka vjen drejtpërdrejt në ndezës
Lidhje të shumta me oxhakun

Fuqia -20kW
Dimensionet -360 x 610 x 850mm
Diametri i vazhduesit te qyngut -150mm
Fuqia e ngrohjes me rrezatim -6kW
Fuqia e ngrohjes që i është dhënë ujit -14kW
Sasia e ujit në kazan -16l
Vellimi i ngrohjes -200-333 meter kub
Siperfaqja e ngrohjes -77-128 meter katror
Pesha neto/bruto -140/153 kg
Shkalla e efikasitetit -72%
Klasi i energjise -A

SKU: 13588821 Category: Tags: ,
Marka

Alfa-Plam

Ngjyra

E Bardhe, E Zeze

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Doriane (verified owner)

  Good service

  Doriane

 2. Elfrida (verified owner)

  Very fast delivery

  Elfrida

SHOPPING CART

close