Skrab Trupi Me Kafe Dhe Cokollate

1,540 Lekë

Skrab Trupi Me Kafe Dhe Cokollate G-C

PËRSHKRIMI

Provoni skrabin e Trupit me Kafe dhe Çokollatë nga CAFÉ MIMI bazuar në kafe të bluar natyrore, sheqerin e kallamit dhe kripën e detit, e cila në mënyrë efektive eksfolion dhe pastron lëkurën.

Kafeja natyrale tonifikon dhe rigjallëron qelizat e lëkurës, rrit funksionet e saj mbrojtëse, ka një efekt të theksuar anti-celulit.

Gjalpi i kakaos zbut, ushqen dhe hidraton lëkurën.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 120g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sucrose (Sugar), Maris (Sea) Salt (Sea Salt), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Almond Oil), Glycine Soja (Soybean) Oil (Soybean Oil), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter (Cocoa Butter) , Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Theobroma Cacao (Cocoa) Powder (Cocoa Powder), Coffea (Coffee) Seed Powder (Ground Coffee), Vegetable Glycerin (Vegetable), Aqua, Cetearyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Polysorbat-20, Silica Dimethyl Silylate, Tocopheryl Acetate (vitamin E)

SKU: 31655314 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close