Skrab Trupi Me Frut Pasion, Kripe Roze Himalaje Dhe Arre Kokosi

2,072 Lekë

Skrab Trupi Me Frut Pasion, Kripe Roze Himalaje Dhe Arre Kokosi G-C

PËRSHKRIMI

Përjetoni një kënaqësi të vërtetë tropikale me skrabin e arrës së kokosit nga CAFEMIMI!

Skrabi është i bazuar në ekstarte të arrës së kokosit dhe kripës rozë të Himalaje.

Pastron dhe eksfolon butësisht lëkurën, parandalon shfaqjen e depozitave dhjamore të celulitit, duke i dhënë lëkurës butësi dhe elasticitet.

Kripa rozë e ngop lëkurën me minerale dhe elementë të dobishëm, stimulon procesin e rigjenerimit të lëkurës dhe ka një efekt rigjallërues.

Ekstrakti i frutave të pasionit, vaji i kokosit dhe vaji i arrës Kukui sigurojnë hidratim dhe ushqim të lëkurës, duke e bërë atë elastike dhe të butë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni skrabin në lëkurën e lagur duke e masazhuar nga 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar ose të irrituar.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Maris Sal (Sea Salt), Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Coconut Oil), Passiflora Edulis Fruit Extract (Passion Fruit Extract), Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract (Coconut Flakes), Aleurites Moluccana Seed Oil (Cucui Nut Oil), Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Aqua, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfume

SKU: 94452918 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close