Skrab Trupi Me Bajame Dhe Guava

Krahasoni

1,540 Lekë

Skrab Trupi Me Bajame Dhe Guava G-C

PËRSHKRIMI

Jepini lëkurës tuaj butësi dhe shkëlqim me skrabin e trupit Bajame & Guava!

Ky skrab i bazuar në sheqer kallami dhe kripë deti pastron thellësisht dhe eksfolon lëkurën.

Ekstrakti i guavës dhe vaji i bajames ushqejnë lëkurën me vitamina dhe e hidratojnë atë thellësisht.

Produkti përmban mbi 99.6% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 120g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur të trupit përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sucrose, Maris (Sea) Salt, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract, Vegetable Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Potassium Sorbate, Polysorbat-20, Silica Dimethyl Silylate, Perfume, Tocopheryl Acetate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Alpha Isomethyl Ionone, Cinna

SKU: 28798549 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close