Skrab Per Trupin Dhe Fytyren Antioksidant Me Kafe Dhe Kanelle

1,456 Lekë

Skrab Per Trupin Dhe Fytyren Antioksidant Me Kafe Dhe Kanelle G-C

PËRSHKRIMI

Kombinimi i ëmbël dhe pikant i kafesë natyrale dhe kanellës i jep kujdes luksoz lëkurës.

Skrabi tonifikon dhe rigjallëron në mënyrë aktive qelizat e lëkurës, rrit funksionet e tij mbrojtëse dhe ka një efekt të theksuar anti-celulit.

Kompleksi i përbërësve aktiv ka një efekt antibakterial, për shkak të të cilit lëkura pastrohet thellë.

• Rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës
• Efekt aktiv anti-celulit
• Rinovon intensivisht lëkurën
• I jep lëkurës një ton të bukur
• Rrit djegien e indeve dhjamore
• Redukton dukshëm çarjet e lëkurës

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 40g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Për trupin: Masazhoni skrabin në lëkurën e lagur, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për fytyrën: Aplikojeni skrabin në lëkurën e lagur me lëvizje të buta masazhi, duke shmangur zonën e syve. Masazhojeni për disa minuta ose lëreni për 5 minuta si maskë, më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Mos e përdorni në lëkurë të dëmtuar ose të irrituar.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Coffea (Coffee) Seed Powder, Maris salt, Organic Macadamia Ternifolia (Macadamia) Oil, Zingiber officinale (Ginger) peel (Ginger Powder), Rosa cinnamomea (Rose Hips) essential Oil (Rosehip seed oil), Cinnamon (Canella) essential Oil (Cinnamon oil), Tocopherol Acetate (Vitamin E) (Vitamin E)

SHOPPING CART

close