Skrab Lifting Per Trupin Me Kripe Deti

2,660 Lekë

Skrab Lifting Per Trupin Me Kripe Deti G-C

PËRSHKRIMI

Skrabi ka një efekt pastrues dhe rigjenerues të thellë, tonifikon lëkurën, rrit elasticitetin e saj, parandalon plakjen e parakohshme të lëkurës, hidraton dhe e bën të shndritshëm.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e trupit, masazhojeni përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

INCI: Maris salt (Sea Salt), Organic Butyrosperum parkii (Organic Shea Butter), organic Prunus Dulcis Oil (Organic Almond Oil), Persea Americana Oil (Avocado Oil), Laminaria Saccharina extract (Laminaria extract), Fukus Vesiculosus extract (Fukus extract ), Cetyl Alcohol, Sea minerals, Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, CI 73000, CI 75810

SKU: 25175365 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close