Skrab I Embel, Detoksifikues Dhe Anti-Rrudha Per Trupin

2,660 Lekë

Skrab I Embel, Detoksifikues Dhe Anti-Rrudha Per Trupin G-C

PËRSHKRIMI

Skrubi kujdeset në mënyrë efektive për lëkurën e skuqur, pastron, aktivizon proceset e rigjenerimit të qelizave, tonifikon lëkurën dhe përmirëson elasticitetin.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e trupit, masazhojeni përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Sucrose (sugar), Organic Butyrosperum parkii (Organic Shea Butter), Aloe Barbadensis extract (Aloe Vera Extract), Organic Prunus Dulcis Oil (Organic Almond Oil), Euterpe Oleracea Extract (Acai Berry Extract), Cetyl Alcohol, Citrus Bergamia essential Oil ( Bergamot oil), Citrus Grandis seed oil (Pomelo oil), Perfume, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, CI75810, CI 75125

SKU: 17261995 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close