Skrab Hidratues Fytyre Per Lekure Te Thate Dhe Te Ndjeshme

2,044 Lekë

Skrab Hidratues Fytyre Per Lekure Te Thate Dhe Te Ndjeshme G-C

PËRSHKRIMI

Vaji i bajames organike në përbërje mbush lëkurën me lagështi, ushqen, tonifikon, zbut dhe përmirëson fytyrën, lëkura bëhet më e lëmuar dhe elastike.

Gjalpi i sheas dhe gjalpi i arrës së kokosit hidratojnë, ushqejnë dhe rigjenerojnë lëkurën, rrisin tonin e përgjithshëm, qëndrueshmërinë dhe elasticitetin.

Lëvoret e orizit qetësojnë dhe rigjallërojnë butësisht lëkurën.

Acidi hialuronik është përbërësi më efektiv hidratues, promovon mbajtjen e ujit në inde dhe përmirëson ndjeshëm bio-disponueshmërinë e përbërësve aktivë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e lagur përreth 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Këshillohet ta përdorni 2-3 herë në javë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Butyrospermum Parkii butter, Organic Prunus amygdalus Oil, Cocos Nucifera butter, Prunus Armeniaca Seed (Apricot kernel), Caprylic / capric triglycerides, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Garatelyceryl Monochrome stearate, Oryza Seed, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Perfume, Citric Acid, Sorbic Acid, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close