Skrab Fytyre Kundra Plakjes

2,044 Lekë

Skrab Fytyre Kundra Plakjes G-C

PËRSHKRIMI

Përbërja e kafeinës dhe ekstraktit organik të arnikës përmirëson qarkullimin e gjakut, i cili ndihmon në eliminimin e rrudhave dhe tonifikimin e lëkurës së lodhur dhe të plakur.

Vajrat e farës së rrushit dhe buckthorn përmbajnë vitaminë E dhe ndihmojnë në ruajtjen e rinisë.

Farat e koprës së detit dhe kajsisë eksfolojnë butësisht lëkurën, duke kontribuar në rinovimin e saj.

Gjalpi i Sheas hidratojnë, ushqejnë dhe rigjenerojnë.

Acidi hialuronik është përbërësi më efektiv hidratues, nxit mbajtjen e ujit në inde dhe përmirëson biodisponibilitetin e përbërësve aktivë.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e lagur përreth 5-10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Këshillohet ta përdorni 2-3 herë në javë.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Butyrospermum Parkii butter, Organic Prunus amygdalus Oil, Cocos Nucifera butter, Prunus Armeniaca Seed (Apricot kernel), Caprylic / capric triglycerides, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Garatelyceryl Monochrome stearate, Oryza Seed, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Perfume, Citric Acid, Sorbic Acid, Benzyl alcohol

 

SHOPPING CART

close