Sifon lavamani katror, bronzi, RUBINETTERIE MARIANI, , 1″1/4×30 cm + piletë 220752

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,390 Lekë

Sifon lavamani katror, bronzi, RUBINETTERIE MARIANI, , 1″1/4×30 cm + piletë 220752

PERSHKRIMI:

Dizajni me finesë i produkteve MARIANI është gjithashtu i dukshëm në detaje të vogla të përbërësve. Zgjidhje e përkryer për projekte me një buxhet të cilët nuk duan të heqin dorë nga një mobilim me stil dhe cilësi të lartë.

Materiali : Bronzi

Lidhja : 1″1/4

Gjatësia : 30 cm

rubinetterie mariani rubinetterie mariani rubinetterie mariani squared trap 114 1 rubinetterie mariani rubinetterie mariani rubinetterie mariani squared trap 114

SHOPPING CART

close