fbpx

Shtrydhëse frutash, Joy, 400ml, 200W, 21x18x51 cm

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

19,990 Lekë

Shtrydhëse frutash, Joy, 400ml, 200W, 21x18x51 cm

PERSHKRIMI:

Shtrydhëse frutash për të marrë më të mirën nga fruta, ruan vitaminat organike dhe vlerat ushqyese duke ju ofruar lëng të fresket. Ideale për smoothie të shëndetshëm dhe ushqim për fëmijë. Dhe për më tepër – ju do të kurseni energji dhe nuk do të shpërdoroni ushqimin. Kapaciteti i shtrydhjes: 400ml. Fuqia: 200W.

  • Tipi : Shtrydhëse frutash
  • Fuqia : 200W
  • Kapaciteti : 400ml
  • Materiali i thikave : Inoksi
  • Përmasat : 21x18x51 cm

SHOPPING CART

close