fbpx

Shtrydhese Frutash Dhe Perimesh 6ne1 380W 80279

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,900 Lekë

Shtrydhese Frutash Dhe Perimesh 6ne1 380W 80279

PERSHKRIMI:

Roboti I kuzhines eshte ajo cka I ka munguar kuzhines tuaj, te ky produkt ju do te gjeni gjashte funksione te ndryshme,pret, grin, perzien shtrydh etj.

  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 380W
SKU: 69951584 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close