fbpx

Shtrydhëse frutash, Black & Decker, 25 W, 350 ml, 16x18x13 cm 802287

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë

Shtrydhëse frutash, Black & Decker, 25 W, 350 ml, 16x18x13 cm 802287

PERSHKRIMI:

Shtrydhësja e frutave Black & Decker është një produkt i nevojshëm për çdo familje. Mjaft praktike dhe e përshtatshme për të gjitha tipet e frutave. Një gotë lëng i freskët është një kurë e veçantë për shëndetin tuaj. Kjo shtrydhëse ka nje fuqi prej 25 W dhe kapacitet 350 ml.

  • Tipi : Shtrydhëse frutash
  • Fuqia : 25 W
  • Kapaciteti : 350 ml

SHOPPING CART

close