fbpx

Shkalle 2hapeshe (38x28x45cm) 28452

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,200 Lekë

Shkalle 2hapeshe (38x28x45cm) 28452

PERSHKRIMI:

Shkallet jane të përshtatshme për dhomën e pacientit ne spital apo në shtëpi.Ato janë të pajisura me nje shtrese e cila nuk lejon rreshqitjen dhe gjithashtu mund te lahet lehtesisht. Të gjitha modelet kanë përforcuar këmbët me gome si një tipar per te shtuar sigurinë.

 • Lloji artikullit : Shkalle
 • Marka : Mobiak
 • Numri i Modelit : 0806371
 • Materiali : Alumin+gome
 • Përmasa : (38x28x45cm)
 • Pesha maksimale (kg) : 100

SHOPPING CART

close