fbpx

Lavaman porcelani “Behar” 24584

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,990 Lekë

Lavaman porcelani “Behar” 24584

PERSHKRIMI:

Lavamani i varur ”Behar” ka një stil të sofistikuar që shton elegancën në dekorin e tualetit tuaj. Ky lavaman përbëhet nga një konstruksion porcelani i cili garanton qëndrueshmeri afatgjatë,lehtësi pastrimi dhe mirëmbajtje.Lavamani i varur ”Behar”, në saj të formës së tij, ofron nje stil të pershtatshëm për persona me paaftësi fizike.Lavamani ”Behar” është një vlere e shtuar në ambientet tuaja.

 • Lloji artikullit : Lavaman I varur
 • Marka : Dogvit
 • Materiali : Porcelan
 • Gjatesia (cm) : 62
 • Gjerësia (cm) : 47
 • Lartësia : 21 cm
 • Ngjyra : E bardhë
 • Forma : Ovale

SHOPPING CART

close