fbpx

Stol per vaske me lartesi dhe gjatesi te regjistrueshme 65-72x38xH27 cm,alumin 28325

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

12,990 Lekë

Stol per vaske me lartesi dhe gjatesi te regjistrueshme 65-72x38xH27 cm,alumin 28325

PERSHKRIMI:

Stoli për vaskë Comfort Life është projektuar për të bërë dushin tuaj të rehatshëm, të lehtë dhe të sigurtë. Ju mund të rregulloni nivelin e lartësisë së tij për t’iu përshtatur çdo nevoje.Gjithashtu dhe gjatësia mund të rregullohet për t’iu përshtatur cdo modeli vaske.Materialet përbërëse garantojnë higjienë maksimale dhe jetëgjatësi.Stoli për vaskë Comfort Life mund të sterilizohet në autokllave në temperaturë 85 °.

 • Lloji artikullit : Stol vaske
 • Marka : Metaform
 • Materiali : Alumin & Teknopolimer
 • Niveli shkelqimit : Antirreshqitëse
 • Gjatesia (cm) : 65-72
 • Gjerësia (cm) : 38
 • Lartësia : Max.27 cm
 • Kapaciteti mbajtës : 110 Kg
 • Numri i Modelit : 101308602

SHOPPING CART

close