fbpx

Bastun me katër këmbë, bazamet konik 220092

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,750 Lekë

Bastun me katër këmbë, bazamet konik 220092

PERSHKRIMI:

Një formë inovative për lëvizje është bastuni kuadrat i cila vjen me një bazë të pajisur me katër pikat e kontaktit me tokën. Kjo ndihmon në sigurimin e stabilitetit në rritje dhe ekuilibrit për shkak të qendrës së ulët të gravitetit në krahasim me një bastun të rregullt. Një formë e tillë bën që pjesa më e madhe e peshës së trupit të kalojë në krahë e duar duke lehtësuar gjunjët dhe këmbët.

  • Lartësia : 75-90cm
  • Kapaciteti mbajtës : 100kg

SHOPPING CART

close