Stol i palosshem me montim ne mur 42x38xH11cm,alumin 28326

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

25,186 Lekë

Stol i palosshem me montim ne mur 42x38xH11cm,alumin 28326

PERSHKRIMI:

Stoli i dushit Comfort Life është projektuar për të bërë dushin tuaj të rehatshëm, të lehtë dhe të sigurtë.Ky stol i i palosshëm është mjaft komod.Ju mund ta montoni në mur në lartësinë e dëshiruar.Materialet përbërëse garantojnë higjienë maksimale dhe jetëgjatësi.Stoli i dushit Comfort Life mund të sterilizohet në autokllave në temperaturë 85 °.

 • Lloji artikullit : Stol dushi
 • Marka : Metaform
 • Materiali : Alumin & Teknopolimer
 • Niveli shkelqimit : Antirreshqitëse
 • Gjatesia (cm) : 42
 • Gjerësia (cm) : 38
 • Lartësia : 11 cm
 • Kapaciteti mbajtës : 110 Kg
 • Numri i Modelit : 101309602

SHOPPING CART

close