fbpx

Shufër mbajtëse me 3 këmbë, Dia.32 mm 220051

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,890 Lekë

Shufër mbajtëse me 3 këmbë, Dia.32 mm 220051

PERSHKRIMI:

Shufra mbajtëse është konceptuar për të bërë përdorimin e banjos të rehatshëm dhe të sigurt për personat që kanë probleme të lëvizjes apo paaftësi fizike. Dizajni i tyre është elegant dhe modern. Ky dekor përputhet estetikisht me çdo stil banje për përdorim të brendshëm ose publik. Shufra mbajtëse është krejtësisht e përshtatshme për njerëzit që dëshirojnë një banjo më të rehatshme dhe më të sigurtë. Materiali përbërës është inoks i cili garanton fortësi, higjenë maksimale dhe jetëgjatësi.

 • Lloji artikullit : Shufer mbajtese
 • Marka : DOST
 • Materiali : Inoks
 • Diametri (cm) : 32
 • Kapaciteti mbajtës : 150kg
 • Ngjyra : Krom

SHOPPING CART

close