fbpx

Rubinetë, Lavamani, bronzi 220058

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,980 Lekë

Rubinetë, Lavamani, bronzi 220058

PERSHKRIMI:

Rubinet lavamani nga DOST për personat me aftësi të kufizuar apo paaftësi fizike. I dizenjuar duke përdorur format e rregullta gjeometrike elegante dhe moderne në një trup solid prej bronzi. Forma e harkuar e këtij rubineti krijon një stil të veçantë për çdo banjë.

 • Mënyra e montimit : Montim në Lavaman
 • Materiali : Bronzi
 • Ngjyra : E kromuar
 • Përfshihet pileta : Po
 • Lidhja me rrjetin : 1/2 “
 • Gjatësia e tubit : 41 cm

SHOPPING CART

close