Lavaman për fëmijë, 40x34x57 cm, material porcelani, ngjyre e bardhe 222929

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

5,586 Lekë

Lavaman për fëmijë, 40x34x57 cm, material porcelani, ngjyre e bardhe 222929

PERSHKRIMI:

Lavamani prej porcelani përmban esencën e formës tradicionale të harkuar me delikatesë e linja të pastra. Me një konstruksion solid dhe simetrik, ky lavaman i dhuron stil banjës per te vegjelit tuaj.

 • Mënyra e montimit : me montim në tokë
 • Materiali : porcelan
 • Ngjyra : e bardhë
 • Përmasa e akseve : 13 cm
 • Përfshihet rubineti dhe pileta : jo
 • Gjerësia : 40 cm
 • Thellësia : 34 cm
 • Lartësia : 57 cm

SHOPPING CART

close