Stol tualeti D-35 cm x H40 cm,alumin 28327

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

9,450 Lekë

Stol tualeti D-35 cm x H40 cm,alumin 28327

PERSHKRIMI:

Stoli i tualetit Comfort Life është projektuar për të bërë qëndrimin tuaj në tualet të rehatshëm, të lehtë dhe të sigurtë.Ky stol është mjaft komod edhe kur ndjeni nevojën e suportit në ambjente të tjera.Ndenjësja përbëhet nga vrima që lejojnë rrjedhjen e ujit.Materialet përbërëse garantojnë higjienë maksimale dhe jetëgjatësi.Stoli i tualetit Comfort Life mund të sterilizohet në autokllave në temperaturë 85°.

 • Lloji artikullit : Stol tualeti
 • Marka : Metaform
 • Materiali : Alumin & Teknopolimer
 • Niveli shkelqimit : Antirreshqitëse
 • Gjatesia (cm) : 35
 • Gjerësia (cm) : 35
 • Lartësia : 40 cm
 • Kapaciteti mbajtës : 130 Kg
 • Numri i Modelit : 101307602

SHOPPING CART

close