Shishe Qelqi E Vogel Me Trendafila Te Kuq 9cm

Krahasoni

181 Lekë

Shishe Qelqi E Vogel Me Trendafila Te Kuq 9cm -1186308 J

PERSHKRIMI:

Shishe Qelqi Me Trëndafil Të Kuq, Hark, Vajra Të Kuq Dhe Papirus Të Vegjël Për Të Lënë Një Mesazh.

Ngjyra: E Kuqe

Materiali; Qelqi

Diametri X Lartësia: 3cm×9cm

SKU: 23274925 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close