, ,

Llampe me Drita Shumengjyreshe dhe me Forma Yjesh p

1,199 Lekë

Llampa ka tre butona. A=Drite e qendrueshme e bardhe. B=Ndryshon ngjyren e drites, duke vendosur shume shtresa siper njera-tjetres. C=E ben llampen e rrotullueshme! Ju mund te ndryshoni opsionet e kesaj llampe sipas deshires.

4 rruaza LED paraqiten me dritë të bardhë të ngrohtë, dritë blu, dritë jeshile dhe dritë të kuqe. Drita është shumë e lehte, aspak shkëlqim verbues.

Ndërtuar me kupolën e bardhë të lëvizshme, ju mund ta bëni atë të funksionojë si një dritë nate ose të keni një shfaqje romantike të projeksionit të hënës dhe yjeve!

Pajisja e mer rrymen nga fisha USB ose 4 bateri AAA.

Bëni gati këtë projektues yll dritë hëne natën gati për festën e ardhshme, kjo është dhurata më e mirë! E përsosur për dhomën e gjumit për fëmijë, dekorimin e festave apo çdo rast që dëshironi të krijoni një atmosferë romantike.

Lërini fëmijët tuaj të habiten nga galaktika e bukur në dhomën e tyre dhe të afrohen më shumë me hënën dhe yjet.

Specifika:

Material Plastik

Permasat 13cm x 13cm x 14.5cm.

Ngjyra e trupit Blu, Lejla, Roze

Tensioni: 5V.

Burimi i drites: 4 Llampa LED

107

1

 

SKU: 32812334755 Kategori: , ,

SHOPPING CART

close