Shampo Ushqyese Per Floke Te Dobet Dhe Te Çrregullt Me Avokado

Krahasoni

2,352 Lekë

Shampo Ushqyese Per Floke Te Dobet Dhe Te Çrregullt Me Avokado G-C

PËRSHKRIMI

Vaji i avokados ushqen flokët dhe forcon folikulat e flokëve, i jep shkëlqim natyral, forcë dhe elasticitet. Ekstrakti organik i ylang-ylang normalizon ekuilibrin e ujit të kokës, flokët ngopen me lagështi, bëhen të buta dhe të menaxhueshme.

Vaji jojoba i mbulon flokët me një shtresë mbrojtëse të padukshme, duke parandaluar ndikimet negative nga faktorët e jashtëm dhe duke mbajtur lagështinë brenda.

Riparon në mënyrë efektive flokët e dëmtuar, ushqen, forcon dhe mbron nga faktorët e dëmshëm, siç janë tharja e flokëve dhe rrezet e diellit.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Triticum Vulgare floral water (Wheat infusion), Cocamidopropyl Betaine (from coconut oil), Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Cananga extract (Ylang Ylang extract), Hibiscus extract (Hibiscus extract), Persea Americana Oil (Avocado oil), Sodium laureth-5 carboxylate, Organic Butyrospermum Parkii butter, Simmondsia Chinensis Seed Oil (Jojoba Oil), Organic Triticum Vulgare Oil (Organic Wheat Germ Oil), Glycereth-2 Cocoate (from Palm Oil), Glycerin, Perfume, Perfume Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol, CI75125, CI751790

SHOPPING CART

close