Shampo Super Ushqyese Per Floke Te Demtuar Dhe Te Thate Me Arre Kokosi Dhe Lotus

2,240 Lekë

Shampo Super Ushqyese Per Floke Te Demtuar Dhe Te Thate Me Arre Kokosi Dhe Lotus G-C

PËRSHKRIMI

Shampo SUPER FOOD për flokët me arrë kokosi & Lotus, nga CAFE MIMI e cila i jepë flokëve gjallëri, shkëlqim dhe i forcon në maksimum përgjatë gjithë gjatësisë, duke rikthyer ekuilibrin e kokës.

Vaji i Lotusit është një antioksidant i fuqishëm që ka një efekt të menjëhershëm hidratues, anti-inflamator dhe ushqyes, duke ruajtur ekuilibrin ujë-vaj të lëkurës.

Efekti në flokë: rikthen kutikulën e dëmtuar të flokëve, duke e bërë atë të barabartë dhe të lëmuar, gjithashtu zvogëlon humbjen e flokëve, ndihmon në ruajtjen e një ngjyre të pasur pas ngjyrosjes, eliminon copëzimin e majave dhe nxit rritjen e flokëve.

Qumështi i kokosit përmban proteina, zbut në mënyrë aktive flokët dhe i jep një efekt biolaminimi.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Cocos Nucifera (Coconut) Liquid Endosperm (organic Coconut water), Nelumbo Nucifera (Lotus) Flower Extract (Lotus extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut oil), Lauryl Glucoside, Sodium Coco Hydroamphoacetate Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Panthenol (Provitamin B5), Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Organic Coconut Oil), Sodium Chloride, Parfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid Sodium Benzoate, Citric Acid, Limonene, Coumarin, Citronellol, Citral

SHOPPING CART

close