Shampo-Scrub Pastrim I Thelle Per Floket Dhe Skalpin Me Arre Kokosi

Krahasoni

2,604 Lekë

Shampo-Scrub Pastrim I Thelle Per Floket Dhe Skalpin Me Arre Kokosi G-C

PËRSHKRIMI

Shampo-scrub me Arrë Kokosi Organike nga ECOLATIER, falë përbërësve aktivë natyralë në përbërje, e bën procedurën për pastrimin e kokës dhe flokëve të butë dhe të këndshme.

Mikro-grimcat e shampo-scrubit të kokosit sigurojnë një masazh special dhe pastrim të thellë të lëkurës nga yndyra e tepërt dhe produktet e stilimit, aktivizojnë qarkullimin e gjakut dhe frymëmarrjen qelizore të lëkurës.

Përbërësit Organikë: Vaji i Arrës së kokosit organik është i pasur me acide yndyrore të ngopura dhe vitaminën B.

Hidraton në mënyrë efektive flokët, riparon majat e ndara dhe mbron nga ndikimet negative mjedisore. Mineralet e kripës së detit rinovojnë në mënyrë delikate lëkurën pa prishur barrierën natyrore të lipideve, duke e lënë atë të freskët dhe të pastruar.

Uji i Arrës së kokosit, falë vitaminave B, C dhe aminoacideve, eliminon flokët e thatë dhe lëkurën e kokës, parandalon zbokthin, i bën flokët të menaxhueshme dhe me shkëlqim.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 300g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël shampo-scrub në flokë të lagur duke e masazhuar përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsëriteni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Maris Sal (Sea Salt), Vegetable Glycerin (Vegetable), Cocamidopropyl Betaine, Cetearyl Alcohol, Organic Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Organic Coconut Oil), Xanthan Gum, Parfum, Aqua, Organic Cocos Nucifera (Coconut) Liquid Endosperm (Organic Coconut Water), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citral, Coumarin, Citronellol, Limonene

SHOPPING CART

close