Shampo Rigjeneruese Dhe Shkelqyese Me Vaj Argani Dhe Qumesht Kokosi

1,484 Lekë

Shampo Rigjeneruese Dhe Shkelqyese Me Vaj Argani Dhe Qumesht Kokosi G-C

PËRSHKRIMI

Një shampo e pasur me ekstrakt avokado mbron flokët e ngjyrosur nga humbja e ngjyrës, thatësisë dhe brishtësisë, ushqen dhe rigjeneron në mënyrë aktive, i bën flokët elastikë, të lëmuar dhe me shkëlqim.

Ekstrakti Moringa hidraton në mënyrë të përkryer lëkurën e kokës dhe flokët, falë përmbajtjes së lartë të vitaminave C, E dhe biotinës, forcon gjëndrat e flokëve.

Flokët tuaj janë të mbrojtur me këtë shampo, ndaj eksperimentoni me modelet e ndryshme të flokëve!

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Moringa Pterygosperma (Moringa) Extract, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth Sulfate, Vegetable Glycerin (from Vegetable Oils), Sodium Chloride, Lawsonia Inermis (Henna) Flower Extract (Henna Extract), Betaine Sugar Beet), Silk Amino Acids (Silk amino acids), Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado oil), Panthenol (provitamin B5), Perfume, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citric Acid, Silicone Quaternium -18, Trideceth- 6, Trideceth-12

SHOPPING CART

close