Shampo Per Kujdes Te Vecante Dhe Perdorim Te Perditshem Me Aloe Vera

2,352 Lekë

Shampo Per Kujdes Te Vecante Dhe Perdorim Te Perditshem Me Aloe Vera G-C

PËRSHKRIMI

Ekstrakti organik i Aloe Veras ka një efekt hidratues dhe qetësues në lëkurë, stimulon proceset e rigjenerimit natyror dhe mban një ekuilibër optimal të ujit.

Ekstrakti i Mallow ka veti antioksiduese dhe zbutëse, ul vlerat e ndjeshmërisë së Lëkurës dhe rikthen gjendjen e tij të mëparshëme.

Vaji organik i Jojoba riparon në mënyrë efektive flokët e dëmtuar, ushqen, forcon dhe mbron kundër faktorëve të dëmshëm siç janë rrezet e diellit.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

INCI: Aqua, Centaurea Cyanus floral water (Cornflower infusion), Organic Aloe Barbadensis Leaf Extract (Organic Aloe Vera Extract), Glycerin, Malva Sylvestris Extract (Mallow Extract), Organic Simmondsia Chinensis Oil (Organic Jojoba Oil), Lauryl Glucosylide, Cocamidropropylide Betaine (from Coconut Oil), Glycereth-2 Cocoate (from Palm Oil), Sodium laureth-5 carboxylate, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl  alcohol, CI75810.

SHOPPING CART

close