Shampo Flokesh Per Floke Super Te Dendur, Te Holle Dhe Te Brishte Me Buckthorn Deti Dhe Sherebele

2,240 Lekë

Shampo Flokesh Per Floke Super Te Dendur, Te Holle Dhe Te Brishte Me Buckthorn Deti Dhe Sherebele G-C

PËRSHKRIMI

Shampo SUPER FOOD pastron butësisht flokët, vajrat organike dhe ekstraktet që janë pjesë e shamponave, i ngop me vitamina dhe mikroelemente të dobishme, rikthen dhe forcon strukturën e flokëve, i jep shkëlqim dhe shkëlqim natyral.

Për të rritur efektin, përdorni balsam dhe maskë nga seria SUPER FOOD e CAFEMIMI.

 Formulime të zhvilluara posaçërisht duke përdorur superushqime – përbërës unikë me një përqendrim të lartë të vitaminave dhe lëndëve ushqyese.
 Nuk përmban produkte shtazore
 Nuk është testuar në kafshë
 Produkti është i certifikuar nga Vegan

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni nga 5-deri minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, këshillohet përdorimi 3 herë në 10 dit.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Salvia Officinalis Leaf (Sage) Extract (Sage Extract), Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Lauryl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium) Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Silk Amino Acids (Silk Amino Acids), Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil (Sea Buckthorn Oil), Turmeric Longa (Turmeric) Root Extract, Acacia Senegal Gum, Maltodextrin, Sodium Chloride, Parfume, Benzcohol Alcohol Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Citric Acid

SHOPPING CART

close