Set: tub fleksibël + kokë, mbajtëse e kromuar dhe rubinet për WC 220750

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,390 Lekë

Set: tub fleksibël + kokë, mbajtëse e kromuar dhe rubinet për WC 220750

PERSHKRIMI:

Për ndërtesat publike ne ofrojmë zgjidhje me çezmat e bronzit me një përdorim të lehtë në dushe dore. Zgjidhje e përkryer për projekte me një buxhet të cilët nuk duan të heqin dorë nga një mobilim me stil dhe cilësi të lartë.

  • Mënyra e montimit : Montim në mur
  • Materiali : Bronz+ABS
  • Gjatësia e tubit : 120 cm
  • Lidhja me rrjetin : 1/2″

Set tub fleksibel 1 Set tub fleksibel 2

SHOPPING CART

close