, ,

Set ngjyre e zeze me lekure, karroce, seggiolino dhe cante

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

50,000 Lekë

Set ngjyre e zeze me lekure, karroce, seggiolino dhe cante

Vjen me nje cope teper cilesore lekure
Goma mishi
Skelet alumini
Cante praktike per nenen
Koshi per te fjetur bebi pajisur me cope pambuku
Seggiolino
Karrigia vendoset ne karroce per te dale xhiro
Koshi seggiolino dhe karrigia rrotullohen 45-90-180-360 grade vetem me nje buton
Sistem frenimi vetem me nje buton

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

 1. Yllka (verified owner)

  Good quality

  Yllka

 2. Romilda (verified owner)

  Very fast delivery

  Romilda

SHOPPING CART

close