, ,

Set ngjyre e zeze, karroce, seggiolino dhe cante

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

20,000 Lekë

Set ngjyre e zeze, karroce, seggiolino dhe cante

Cope kundra ujit
Seggiolino dhe Koshi kthehet 360 grade
Cante frigoriferike dhe kundra ujit
Goma mishi
Skelet alumini teper i lehte
Shume i rehatshmen per bebushat dhe teper komod ne komandim per nenen

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Olga (verified owner)

  Super

  Olga

 2. Kata (verified owner)

  Good service

  Kata

SHOPPING CART

close